Niemcy, 5 marek, 1909

Rozpoczęcie: 09-01-2023 18:00
Zakończenie: 19-01-2023 22:17:40
Niemcy, 5 marek, 1909

Niemcy, 5 marek, 1909

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2023 22:17:40
360932
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1904–1918), 5 marek, 1909, Muldenhütten, Zur 500-Jahr-Feier der Universität Leipzig / 500-lecie uniwersytetu w Lipsku
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, pięknie stan zachowania monety
Literatura: AKS 188, Jaeger 139

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 69