Niemcy, talar, 1855 F

Rozpoczęcie: 09-01-2023 18:00
Zakończenie: 19-01-2023 22:03:40
Niemcy, talar, 1855 F

Niemcy, talar, 1855 F

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2023 22:03:40
360899
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jan V (1854–1873), talar, 1855 F, Drezno, wybity z okazji wizyty króla Jana V w mennicy Drezdeńskiej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: nakład: 5.250 szt., rzadkie, delikatna patyna
Literatura: AKS 156, Davenport 885, Thun 334

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 55