Polska, szeląg, 1579

Rozpoczęcie: 09-01-2023 18:00
Zakończenie: 19-01-2023 20:46:00
Polska, szeląg, 1579

Polska, szeląg, 1579

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2023 20:46:00
360577
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - miasto Gdańsk, szeląg, 1579, Gdańsk
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: CNG 128.I, Kop. 7426 (R)

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 124