Polska, półgrosz, 1509

Rozpoczęcie: 09-01-2023 18:00
Zakończenie: 19-01-2023 20:31:00
Polska, półgrosz, 1509

Polska, półgrosz, 1509

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2023 20:31:00
360631
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety koronne, półgrosz, 1509, Kraków
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 410, Kurp. (1506–73) 27 (R)

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 35