Litwa, pieniądz, ok. 1392–1394/1395

Rozpoczęcie: 09-01-2023 18:00
Zakończenie: 19-01-2023 20:18:40

Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2023 20:18:40
359468
Opis: Litwa - Aleksander Witold (namiestnik 1392–1401, książę 1401–1430), pieniądz, ok. 1392–1394/1395, Troki lub Łuck, Aw: Grot włóczni, z prawej strony tulejki krzyż; Rw: Napis ПЕЧАТ ułożony w okrąg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.2 mm, 0.73 g, patyna, bardzo rzadki
Literatura: Huletski-Lit. 22, Huletski-Petrunin 6077A (R5), Ivanauskas 6V6-6 (RR), Kop. 3116 (R5), Tyszkiewicz-Lit. 1 (R6)

Cena końcowa: 1 700 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 268