Grecja i posthellenistyczne, stater, ok. 345–307 pne

Rozpoczęcie: 09-01-2023 18:00
Zakończenie: 19-01-2023 20:11:00

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2023 20:11:00
360098
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Koryntia - Korynt, stater, ok. 345–307 pne, Aw: Pegaz w prawo, Rw: Głowa Ateny w hełmie w lewo, za nią głowka maku
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 21.6 mm, 8.13 g, patyna
Literatura: Calciati 366

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 82