Bojowie, 1/3 statera, ok. II–I w. pne

Rozpoczęcie: 09-01-2023 18:00
Zakończenie: 19-01-2023 20:03:20

Cena wylicytowana: 3 000 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2023 20:03:20
360894
Opis: Bojowie, 1/3 statera, ok. II–I w. pne, Aw: Wypukły guzek, Rw: Dwie wypukłości i kreski
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 11.2 mm, 2.19 g, rzadki typ
Literatura: Paulsen 100

Cena końcowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 177