Rozpoczęcie: 09-01-2023 18:00
Zakończenie: 19-01-2023 20:03:00

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2023 20:03:00
92283
Opis: wydawnictwa polskie, Comte Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, tomy 1–5 /reprint/, przedruk wydania z lat 1871–1916
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 2272 str., 29 tablic, oprawa kartonowa, razem 5 woluminów w osobnych oprawach, bardzo obszerny katalog monet i medali polskich, najpełniejsze opracowanie medali polskich XIX wieku

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 18