wydawnictwa polskie, Kiersnowski Ryszard - Pradzieje grosza, Warszawa 1975, brak ISBN

Rozpoczęcie: 09-01-2023 18:00
Zakończenie: 19-01-2023 20:02:00

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2023 20:02:00
359186
Opis: wydawnictwa polskie, Kiersnowski Ryszard - Pradzieje grosza, Warszawa 1975, brak ISBN
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 347 stron + tablice, format ok. A5, twarda oprawa, bardzo dobra praca opisująca historię grosza, bardzo ładnie zachowana

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 31