wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek – Medale polskie 1901-1944, Warszawa 1981

Rozpoczęcie: 09-01-2023 18:00
Zakończenie: 19-01-2023 20:01:20

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2023 20:01:20
360203
Opis: wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek – Medale polskie 1901-1944, Warszawa 1981
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 216 stron + 64 tablice formatu B5, miękka oprawa, dodatkowo errata, bardzo obszerny katalog medali polskich wybitych w latach 1901–1944

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 44