wydawnictwa zagraniczne, Huletski Dzmitry – Lithuanian grand ducal coins before 1401, Vilnius 2022,..

Rozpoczęcie: 09-01-2023 18:00
Zakończenie: 19-01-2023 20:01:00

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2023 20:01:00
360889
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Huletski Dzmitry – Lithuanian grand ducal coins before 1401, Vilnius 2022, ISBN 9786094172403
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 132 strony formatu A5, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog średniowiecznych monet litewskich

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 60