Polska, VII pielgrzymka papieża do Polski, 2002

Rozpoczęcie: 02-01-2023 18:00
Zakończenie: 12-01-2023 22:45:20

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2023 22:45:20
352221
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), VII pielgrzymka papieża do Polski, 2002, Aw: Półpostać papieża w prawo, z pastorałem, na dole JOANNES PAULUS II, Kraków wita - Ojca Świętego, Rw: Półpostać św. Faustyny lekko w prawo, u góry VII Pielgrzymka - Kraków / 16–19.08.2002 r.,
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 70.1 mm, 150.18 g, minimalne uszkodzenia obrzeża
Literatura: Nestorowicz 1156

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 27