Polska, Pielgrzymka papieża do Szczecina, 1987

Rozpoczęcie: 02-01-2023 18:00
Zakończenie: 12-01-2023 22:42:00

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2023 22:42:00
352218
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Pielgrzymka papieża do Szczecina, 1987, Warszawa, Aw: Półpostać błogosławiącego papieża w lewo, z lewej herb papieski, KATOLICY POMORZA ZACHODNIEGO WITAJĄ PAPIEŻA RODAKA JANA PAWŁA II, Rw: Widok katedry św. Jakuba w Szczecinie, z lewej medalion z herbem biskupim, BAZYLIKA KATEDRALNA P.W. ŚW. JAKUBA ST. APOSTOŁA - SZCZECIN - 11 • VI • 1987, projektowała Stanisława Wątróbska
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 69.9 mm, 131.22 g, uderzenie przy krawędzi
Literatura: MMP 87/717, Nestorowicz 544, Paszkowycz 90/87

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 21