Rosja, Order Lenina, ok. 1943-1950

Rozpoczęcie: 02-01-2023 18:00
Zakończenie: 12-01-2023 22:31:40

Cena wylicytowana: 7 800 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2023 22:31:40
360024
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Order Lenina, ok. 1943-1950, Wstęga z kłosów zboża, z lewej strony pięciopromienna gwiazda, u góry płachta proporca, na którym ЛЕНИН, na dole skrzyżowane sierp i młot, w medalionie popiersie Lenina w lewo, na stronie odwrotnej sygnatura МОНЕТНЫЙ ДВОР i numer 64871, odznaczenie dwuczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto, platyna, emalia, 38.4 x 43.1 mm, 32.61 g, spękania emalii przy zawieszeniu
Literatura: Barac 964, Sańko s. 81 (wariant 5)

Cena końcowa: 7 800 zł
Cena wywoławcza: 4 800 zł
Cena szacunkowa: 8 000 zł
Ilość odsłon: 133