Niemcy, Odznaka za Służbę Wojskową (Dienstauszeichnung der Wehrmacht) IV klasy, 1936–1945

Rozpoczęcie: 02-01-2023 18:00
Zakończenie: 12-01-2023 22:30:00

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2023 22:30:00
360834
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Odznaka za Służbę Wojskową (Dienstauszeichnung der Wehrmacht) IV klasy, 1936–1945, Orzeł trzymający w szponach swastykę, Treue Dienste in der Wehrmacht, na stronie odwrotnej 12 w wieńcu, odznacznie jednoczęściowe
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: żelazo złocone, 30.3 mm, 12.69 g
Literatura: OEK 3854

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 44