Niemcy, talar, 1539

Rozpoczęcie: 02-01-2023 18:00
Zakończenie: 12-01-2023 22:10:40
Niemcy, talar, 1539

Niemcy, talar, 1539

Cena wylicytowana: 4 000 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2023 22:10:40
360531
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Frankonia - Jerzy z Ansbach i Albrecht Młodszy z Bayreuth (1536–1543), talar, 1539, Schwabach, Aw: Popiersia władców zwrócone ku sobie, pomiędzy nimi data, + D G GEOR ALBERT MARCHION BRAND, Rw: Ozdobny krzyż, w którego kątach tarcze herbowe, + SI DEVS PRONOBIS QVIS CONTRA NOS
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.00 g, patyna, przetarte
Literatura: Davenport 8967, Slg. Wilmersdörffer 444

Cena końcowa: 4 000 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 134