Austria, zestaw 4 x halerz (Händelheller), II poł. XIV w.

Rozpoczęcie: 02-01-2023 18:00
Zakończenie: 12-01-2023 21:07:20

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2023 21:07:20
360540
Opis: Austria, zestaw 4 x halerz (Händelheller), II poł. XIV w., Rottenburg, Aw: Dłoń; Rw: Krzyż maltański, we wcięciach ramion po kulce
Stan zachowania: II/IV,
Dodatkowe informacje: srebro, razem 4 sztuki, jeden pokruszony
Literatura: CNA M6, Saurma 1365

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 27