pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 26-12-2022 18:00
Zakończenie: 05-01-2023 20:00 ÷ 22:51
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1884 O
359263
typ Morgan

280 zł

szac. 250 zł

52 wyświetleń

0 zakończona
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1885 O
359265
typ Morgan
I-/II+

280 zł

szac. 250 zł

59 wyświetleń

0 zakończona
Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, II–I w. pne
358813

270 zł

szac. 250 zł

74 wyświetleń

0 zakończona
Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1540
360230

270 zł

szac. 150 zł

47 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, talar, 1764 IFôF
Niemcy, talar, 1764 IFôF
360172
z sygnaturą P na odcięciu szyi
IV+

270 zł

szac. 200 zł

39 wyświetleń

0 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, drachma, ok. III w. pne
360102

260 zł

szac. 250 zł

74 wyświetleń

0 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 119–122
360133
III/III-

260 zł

szac. 100 zł

65 wyświetleń

0 zakończona
Bułgaria, 5 lewów, 1894 KБ
Bułgaria, 5 lewów, 1894 KБ
359988

260 zł

szac. 200 zł

37 wyświetleń

0 zakończona
Kanada, 10 centów, 1900
Kanada, 10 centów, 1900
360328

260 zł

szac. 400 zł

43 wyświetleń

0 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, hemidrachma, ok. 480-350 pne
360107

250 zł

szac. 300 zł

84 wyświetleń

0 zakończona