Zakończenie: 05-01-2023 20:00 ÷ 22:51
Rzym prowincjonalny, tetradrachma bilonowa, 284–285 (rok 3)
360149
Aw: Głowa cesarza w prawo, A K M A KA PINOC CEB, Rw: Orze... | III/III+ |
120 zł szac. 80 zł 51 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rzym prowincjonalny, tetradrachma bilonowa, 274–275 (rok 6)
360150
Aw: Głowa cesarza w prawo, A K Λ ΔΟΜ ΑΥΡΗΛΙΑΝΟC CEB, Rw: ... | II- |
250 zł szac. 150 zł 54 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Bizancjum, bilonowe aspron trachy
360151
Aw: Chrystus na tronie na wprost, Rw: Cesarz stojący na w... | III- |
46 zł szac. 30 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Śląsk, 3 krajcary, 1669 CB
360152
w legendzie awersu CHRISTIANVS, na rewersie LIGNIC BREGEN... | III |
135 zł szac. 80 zł 30 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Śląsk, 15 krajcarów, 1694 LPH
360153
| III/III- |
230 zł szac. 120 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, talar, 1860
360154
| IV |
410 zł szac. 120 zł 94 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niderlandy austriackie, talar (Kronentaler), 1795 H
360155
| IV |
240 zł szac. 120 zł 31 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, talar, 1798
360156
Aw: Popiersie w prawo, u dołu sygnatura M, wokoło napis, ... | III- |
430 zł szac. 300 zł 90 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Europa - różne, zestaw 3 monet
360157
talar,1772, Bawaria, mennica Amberg / écu aux palmes 1694... | III/IV |
320 zł szac. 150 zł 45 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, dicken, 1615
360158
| III+ |
1 050 zł szac. 300 zł 69 wyświetleń |
0 | zakończona |