Zakończenie: 05-01-2023 20:00 ÷ 22:51
Kanada, 10 centów, 1900
360328
| II+ |
260 zł szac. 400 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, II–I w. pne
358813
Aw: Stylizowana głowa Zeusa w prawo, Rw: Stylizowany jeźd... | III |
270 zł szac. 250 zł 74 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1540
360230
końcówka napisu PRVSS, wariant z rozetką kończącą napis n... | II |
270 zł szac. 150 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1764 IFôF
360172
z sygnaturą P na odcięciu szyi | IV+ |
270 zł szac. 200 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 85 pne
360125
Aw: Głowa Apollina w prawo, po lewej MN. FONTEI, u dołu p... | III+ |
280 zł szac. 200 zł 56 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 238–239
359325
Aw: Popiersie w prawo, IMP CAES M ANT GORDIANVS AVG, Rw: ... | II |
280 zł szac. 200 zł 53 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Meksyk, 8 realów, 1808
357931
| III/III+ |
280 zł szac. 200 zł 95 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1881 O
359261
typ Morgan | I-/II+ |
280 zł szac. 250 zł 42 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1884 O
359263
typ Morgan | I- |
280 zł szac. 250 zł 52 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1885 O
359265
typ Morgan | I-/II+ |
280 zł szac. 250 zł 59 wyświetleń |
0 | zakończona |