Niemcy, medal pośmiertny, 1888

Rozpoczęcie: 26-12-2022 18:00
Zakończenie: 05-01-2023 22:31:00

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2023 22:31:00
360011
Opis: Niemcy - Prusy - Fryderyk III 1888, medal pośmiertny, 1888, Aw: Głowa w prawo, daty * 18.10.1831 - 15.6.1888, Rw: Borussia siedząca z mieczem, DEM ANDENKEN KAISER FRIEDRICH GEWIDMET
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 40.7 mm, 36.74 g, stara patyna

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 55