Niemcy, Hołd Stanów Pruskich, 1786

Rozpoczęcie: 26-12-2022 18:00
Zakończenie: 05-01-2023 22:30:40

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2023 22:30:40
359663
Opis: Niemcy - Prusy - Fryderyk Wilhelm II (1786–1797), Hołd Stanów Pruskich, 1786, Aw: Popiersie Fryderyka Wilhelma II w prawo, niżej sygnatura AS, FRIDERICVS GVILIELMVS BORVSSORVM REX, Rw: NOVA / SPES / REGNI / FIDES PRVSS • PRAEST • / REGIOM • D • XIX SEPT• / MDCCLXXXVI, autorstwa Abrahama Abramsona
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.5 mm, 7.28 g
Literatura: Mues/Olding 9, Slg Marienburg 2509

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 121