Boliwia, 4 reale, 1787

Rozpoczęcie: 26-12-2022 18:00
Zakończenie: 05-01-2023 21:18:20
Boliwia, 4 reale, 1787

Boliwia, 4 reale, 1787

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2023 21:18:20
357927
Opis: Boliwia - Karol III (1759–1788), 4 reale, 1787, Potosi
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.09 g, patyna
Literatura: Cayon 11867

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 55