Śląsk, grosz, bez daty

Rozpoczęcie: 26-12-2022 18:00
Zakończenie: 05-01-2023 21:11:40
Śląsk, grosz, bez daty

Śląsk, grosz, bez daty

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2023 21:11:40
359986
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Fryderyk II (1488)-(1505–1547), grosz, bez daty, Legnica, Aw: Orzeł śląski i napis, Rw: Półpostać św. Jadwigi, trzymającej w dłoniach model kościoła i napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: BRP SM 3.28.c, FbgCDS 599, Fbg 188, Kop. 4916

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 61