Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1537
Zakończenie: 05-01-2023 21:08:40
360227
Opis: | Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), grosz, 1537, Królewiec, końcówka legendy rewersu PRVSS |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna |
Literatura: | Kop. 3778 (R), Slg. Marienburg 1164, Voss. 1353 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 40