Cesarstwo Rzymskie, denar, 174

Rozpoczęcie: 26-12-2022 18:00
Zakończenie: 05-01-2023 20:31:00

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2023 20:31:00
360142
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Marek Aureliusz (161–180), denar, 174, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, M ANTONINVS AVG TR P XXVIII, Rw: Wiktoria siedząca na tronie w lewo, trzymająca paterę i liść palmowy, IMP VII COS III
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.25 g, patyna
Literatura: RIC 303, C. 326

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 49