Cesarstwo Rzymskie, sestercja, po 141

Rozpoczęcie: 26-12-2022 18:00
Zakończenie: 05-01-2023 20:30:20

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2023 20:30:20
359315
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Faustyna I Starsza (138–141) – żona Antoninusa Piusa, sestercja, po 141, Rzym, Aw: Popiersie w diademie w prawo, DIVA FAVSTINA, Rw: Westa stojąca na wprost, trzymająca paterę nad ołtarzem oraz berło, CONSECRATIO SC
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 25.78 g, ciemna, brązowozielona patyna
Literatura: RIC 1130, BMC 1529

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 60