Republika Rzymska, denar, 42 pne

Rozpoczęcie: 26-12-2022 18:00
Zakończenie: 05-01-2023 20:28:40

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2023 20:28:40
359600
Opis: Republika Rzymska - C. Vibius Varus 42 pne, denar, 42 pne, Rzym, Aw: Głowa Bachusa w prawo, Rw: Na ołtarzu leżąca maska, za nim stojący tryrsus, z prawej skacząca na niego pantera, w odcinku C. VIBIVS, po prawej VARVS
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.78 g, patyna, rzadki i ładnie zachowany
Literatura: Crawford 494/36, Albert 1596

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 81