wydawnictwa polskie, Banach Andrzej – Kobiety na monetach, Ossolineum 1988, ISBN 8304026554

Rozpoczęcie: 26-12-2022 18:00
Zakończenie: 05-01-2023 20:06:20

Cena wylicytowana: 16 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2023 20:06:20
360209
Opis: wydawnictwa polskie, Banach Andrzej – Kobiety na monetach, Ossolineum 1988, ISBN 8304026554
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 174 strony, oprawa kartonowa, wewnątrz nieaktualne pieczęcie biblioteczne, bogato ilustrowane opracowanie obejmujące zmiany wizerunków kobiet na monetach od starożytności po współczesność

Cena końcowa: 16 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 65