wydawnictwa polskie, Brzezicki Marian J. – Medale i Odznaki polskie i Polski dotyczące bite poz..

Rozpoczęcie: 26-12-2022 18:00
Zakończenie: 05-01-2023 20:03:40

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2023 20:03:40
360208
Opis: wydawnictwa polskie, Brzezicki Marian J. – Medale i Odznaki polskie i Polski dotyczące bite poza Polską w latach 1939–1977, Londyn 1979
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 375 stron formatu B5, miękka oprawa, proefesjonalnie przygotowana fotokopia, bogato ilustrowany katalog, przy każdej pozycji dokładny opis

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 54