wydawnictwa zagraniczne, Bull Maurice – English Silver Coinage since 1649, London 2015, ISBN 978190..

Rozpoczęcie: 26-12-2022 18:00
Zakończenie: 05-01-2023 20:03:00

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2023 20:03:00
360401
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Bull Maurice – English Silver Coinage since 1649, London 2015, ISBN 9781907427503
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 662 strony formatu ok. A5, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog z licznymi odmianami oraz konkordacjami do numerów podstawowego katalogu Spink na monety angielskie

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 86