wydawnictwa zagraniczne, Draskovic Frank, Rubenfeld Stuart – Standard Price Guide World Crowns & Ta..

Rozpoczęcie: 26-12-2022 18:00
Zakończenie: 05-01-2023 20:02:40

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2023 20:02:40
360402
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Draskovic Frank, Rubenfeld Stuart – Standard Price Guide World Crowns & Talers 1484–1968, Iola 1984, 2. wydanie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 560 stron formatu ok. B5, oprawa kartonowa, cennik monet z wszystkich katalogów Davenporta, podniszczona okładka, blok rozklejony w jednym miejscu (bez luźnych stron)

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 76