Zakończenie: 22-12-2022 20:00 ÷ 22:47
Polska, papierośnica
359179
niesygnowana papierośnica, na niej przymocowane inicjały ... | II |
— start 1 800 zł 311 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, ryngraf, 1931–1963
359132
Tarcza, na której Matka Boska Częstochowska, na stronie o... | II |
95 zł szac. 80 zł 60 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, odznaka pamiątkowa
359169
Orzeł stojący na księdze (?), po bokach dwa liście dębu, ... | II |
190 zł szac. 20 zł 53 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Złoty Krzyż Zasługi, 1952–1989
359119
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | I/I- |
32 zł szac. 30 zł 34 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy, 1956
359172
Wieniec, w którym LPŻ, wokół II * MIĘDZYNARODOWA * SPARTA... | II |
32 zł szac. 30 zł 53 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 500. rocznica powrotu Gdańska do Polski, 1954
344717
Aw: Trzy postacie, niżej 1454-1954, W PIĘĆSETLECIE POWROT... | I |
220 zł szac. 150 zł 49 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal na rocznicę śmierci Józefa Piłsudskiego, 1936
359135
Aw: Głowa marszałka poziomo, w odcinku 1935-12-V-1936, w ... | II |
280 zł szac. 300 zł 103 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, XV rocznica odzyskania dostępu do morza, 1935
359158
Aw: Sylwetka statku w prawo, niżej napis M/S "PIŁSUDSKI",... | III |
42 zł szac. 40 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928
359162
Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AV... | II- |
185 zł szac. 100 zł 67 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Krzyż Walecznych 1920, 1922–1923
358576
Krzyż kawalerski, na ramionach NA - POLU - CHWAŁY - 1920,... | I/I- |
1 550 zł szac. 1 000 zł 141 wyświetleń |
0 | zakończona |