Niemcy, Carl Schurz
Zakończenie: 22-12-2022 22:39:40
Niemcy, Carl Schurz
359134
| Opis: | Niemcy, Carl Schurz, Głowa w lewo, na przecięciu szyi sygnatura PILARTZ, CARL SCHURZ / 2 • III • 1829 - 14 • V • 1906, na stronie odwrotnej nabite 300 |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 300, 90.2 x 93.4 mm, 211.18 g |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 68