Wielka Brytania, szyling, 1887
Zakończenie: 22-12-2022 22:35:20
359330
| Opis: | Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), szyling, 1887, Londyn, jubileuszowa emisja na 50-lecie panowania |
| Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 925, patyna |
| Literatura: | S. 3926, KM 761 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 157