Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 25 centów, 1915
Zakończenie: 22-12-2022 22:30:20
359246
| Opis: | Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 25 centów, 1915, Filadelfia, typ Barber |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, patyna |
| Literatura: | KM 114 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 57