Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 25 centów, 1901
Zakończenie: 22-12-2022 22:30:00
359244
| Opis: | Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 25 centów, 1901, Filadelfia, typ Barber |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, lekko przetarte, patyna |
| Literatura: | KM 114 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 77