Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 25 centów, 1832
Zakończenie: 22-12-2022 22:29:40
359242
| Opis: | Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 25 centów, 1832, Filadelfia, typ Capped Bust |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro, ciemna patyna |
| Literatura: | KM 55 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 58