Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1922
Zakończenie: 22-12-2022 22:21:40
359276
| Opis: | Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1922, Filadelfia, typ Peace |
| Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | minimalne przetarcia i ryski z obiegu, ale bardzo ładnie zachowany egzemplarz |
| Literatura: | KM 150 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 66