Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1898
Zakończenie: 22-12-2022 22:21:20
359274
| Opis: | Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1898, Filadelfia, typ Morgan |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | subtelna patyna |
| Literatura: | KM 110 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 57