Rosja, rubel, 1922 (П•Л)
Zakończenie: 22-12-2022 22:18:40
Rosja, rubel, 1922 (П•Л)
359336
| Opis: | Rosja - ZSRS (1922–1991), rubel, 1922 (П•Л), Petersburg |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | uderzenie na rancie, ale ładnie zachowane, delikatna patyna, rzadki rocznik |
| Literatura: | Fedorin 6, Parchimowicz 5c |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 87