Peru, 1 real, 1698 H
Peru, 1 real, 1698 H
Cena wylicytowana: 230 zł
357902
| Opis: |
Peru - Karol II (1665–1700), 1 real, 1698 H, Lima |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro, 2.77 g, patyna |
Cayon 7307 |
Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 101
| min |