Niemcy, szeląg, 1686
Zakończenie: 22-12-2022 22:14:20
Niemcy, szeląg, 1686
359436
| Opis: | Niemcy - Würzburg – biskupstwo - Jan Gotfryd II von Guttenberg (1684–1698), szeląg, 1686, Würzburg |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Helmschrott 454 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 77