Niemcy, 2/3 talara, 1808 C
Zakończenie: 22-12-2022 22:14:00
Niemcy, 2/3 talara, 1808 C
359435
| Opis: | Niemcy - Westfalia - Hieronim Napoleon (1807–1813), 2/3 talara, 1808 C, Clausthal |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | AKS 11, Jaeger 16 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 77