Niemcy, talar, 1865 B
Zakończenie: 22-12-2022 22:10:40
Niemcy, talar, 1865 B
359059
| Opis: | Niemcy - Hanower - Jerzy V (1851–1866), talar, 1865 B, Hanower, 50. Rocznica zwycięstwa pod Waterloo |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | AKS 160, Davenport 684, Thun 176 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 90