Meksyk, 10 peso, 1960
Zakończenie: 22-12-2022 21:59:00
Meksyk, 10 peso, 1960
357980
| Opis: | Meksyk - Republika od 1821, 10 peso, 1960, Meksyk, 150. rocznica - Wojna o niepodległość |
| Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 900, 28.89 g, patyna |
| Literatura: | KM 476 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 37