Meksyk, 10 peso, 1960

Rozpoczęcie: 12-12-2022 18:00
Zakończenie: 22-12-2022 21:59:00
Meksyk, 10 peso, 1960

Meksyk, 10 peso, 1960

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2022 21:59:00
357980
Opis: Meksyk - Republika od 1821, 10 peso, 1960, Meksyk, 150. rocznica - Wojna o niepodległość
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 28.89 g, patyna
Literatura: KM 476

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 20