Meksyk, 8 realów, 1891 Pi MR
Zakończenie: 22-12-2022 21:54:00
Meksyk, 8 realów, 1891 Pi MR
357952
| Opis: | Meksyk - Republika od 1821, 8 realów, 1891 Pi MR, San Luis Potosí |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 26.91 g, patyna, kontramarki |
| Literatura: | KM 377 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 52