Meksyk, 8 realów, 1876 Mo BH
Zakończenie: 22-12-2022 21:52:20
Meksyk, 8 realów, 1876 Mo BH
357942
| Opis: | Meksyk - Republika od 1821, 8 realów, 1876 Mo BH, Meksyk |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 27.01 g, patyna |
| Literatura: | KM 377 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 68