Meksyk, 8 realów, 1795
Zakończenie: 22-12-2022 21:50:20
Meksyk, 8 realów, 1795
357928
| Opis: | Meksyk - Karol IV (1788–1808), 8 realów, 1795, Meksyk |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 26.49 g, patyna, nacięcie na obrzeżu |
| Literatura: | Cayon 13877 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 68