Pomorze, podwójny szeląg, 1659
Zakończenie: 22-12-2022 21:43:20
359156
| Opis: | Pomorze - pod zwierzchnictwem szwedzkim - Karol X Gustaw (1654–1660), podwójny szeląg, 1659, Szczecin |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Delzanno 124, Gib-Wit KX.ps.59.1.e (R5), SB 42 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 91