Pomorze, podwójny szeląg, 1659

Rozpoczęcie: 12-12-2022 18:00
Zakończenie: 22-12-2022 21:43:20

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2022 21:43:20
359156
Opis: Pomorze - pod zwierzchnictwem szwedzkim - Karol X Gustaw (1654–1660), podwójny szeląg, 1659, Szczecin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Delzanno 124, Gib-Wit KX.ps.59.1.e (R5), SB 42

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 60